Telefon

+733 514 427

E-mail

solnajeskynejaromer@gmail.com

Otevírací doba

Dle objednávek, 8 - 20h

ŘÍZENÁ a KONTROLOVANÁ DETOXIKACE ORGANISMU metodou C.I.C. Joalis

Ing. Cestrová se zabývá metodou C.I.C. Joalis od roku 2001 a je v jejím použití opakované proškolována, jak dokládají níže uvedené certifikáty. Na základě této metody stanoví zátěž organismu a následně doporučí přírodní přípravky v souladu s alternativnímu postupy a sestaví optimální detoxikační kůru pro jednotlivce. Navržené přípravky přispívají k harmonizaci těla i duše pro zajištění a udržení normálního stavu organismu.

Ing. Cestrová vystudovala střední a vysokou školu chemicko-technologickou v Pardubicích (nynější Univerzita), z které nyní zúročuje veškeré znalosti ohledně očisty těla. Tyto znalostí propojila s metodou C.I.C. Joalis ve své praxi.

Řízená a kontrolovaná detoxikace řeší příčiny nikoliv následky a propojuje jednotlivé části organismu (viz. vyobrazený pentagram).


Nabízená metoda zahrnuje:

  1. Řešení psychogenních toxinů – odbourávání dlouhodobého stresu a napětí, patologických emocionálních programů a negativních emocí.
  2. ​​Řešení mikrobiálních a metabolických toxinů
  3. Řešení fyzikálních toxinů (těžké kovy, chemické a radioaktivní látky, elektrosmog, geosmog)

Zaměřujeme se na odkyselení, odsolení, odhlenění, odstranění nežádoucích metabolitů, škodlivých mikroorganismů, organických i anorganických látek, reziduí po očkovacích vakcínách, včetně psychických toxinů od dlouhodobých stresů, napětí, negativních emocí. Jedná se o řízenou a kontrolovanou detoxikaci organismu. Výsledkem je regenerace a cílená výživa orgánů a tkání v organismu jednotlivce.

Doporučujeme přípravky Joalis Bambi oleje, Psychoharmony řadu s vysokou účinností a potravinové dopňky Vitaharmony, Diochi, Klas, Abelia.
Nabízené přírodní postupy a přípravky nenahrazují odbornou lékařskou péči ani předepsaná léčiva. 
Alternativní postupy a přípravky pomáhají klasickým postupům a vzájemně se doplňují.
 

Odborné poradenství probíha v Dolní Olešnici, okres Trutnov.  V případě zájmu volejte na tel. 733 514 417!